pilkan

Pierwsza drużynę reprezentowana była przez uczniów: Maciej Michalak, Adrian Płoska, Mateusz Zbierski, Kaczmarek Szymon, Krzysztof  Szenfeld, Mateusz Walczyk, Adrian Szternel, Patryk Zapolski, drugi zespół reprezentowany był  przez uczniów z pierwszych klas: Piotr Lambryczak, Jakub Jędrzejewski, Bartosz Wrębiak, Mateusz Brzęk, Dawid Pusiak, Marek Ochotny, Damian Tonak, Kamil Balicki, Krystian Szeląg. Mecze  rozgrywane były w grupach. W półfinale spotkały się dwie drużyny Swarzędzkiej Jedynki . Mecze zakończyły się remisem bramkowym. Ostatecznie o wyniku zadecydowały rzuty karne, które przesądziły, że zespół I awansował do finału a zespół II zagrał o 3 miejsce w turnieju. Po wyrównanej i widowiskowej grze, pierwsze  miejsce zajęła szkoła z Bolechowa. Na drugim miejscu usytuował się Zespół Szkół nr1 z Swarzędza-zespół I, na trzecim Zespół Szkół Nr2 ze Swarzędza.  Kolejne  miejsce przypadło Zespołowi Szkół Nr1 –zespół II  ze Swarzędza, natomiast  piąte  Zespół Szkół z Grodziska kolejne  szóste  Zespół Szkół Technicznych w Turku.  Puchary, medale , dyplomy i nagrody wręczone były przez pana Tomasza Łubińskiego -  Wicestarostę Poznańskiego.

Drużynom gratulujemy i  dziękujemy za wyrównaną grę!